Přihlásit se blog

Blog

Píšete mi, co si myslíte o Chovancově “reorganizaci” policie

Píšete mi, co si myslíte o Chovancově “reorganizaci” policie

Na www.chcemelepsicesko.cz jsem se vás zeptal, co si myslíte o Chovancově “reorganizaci” policie. Přišly a stále chodí vzkazy z celé republiky, ale nejvíc jsem jich dostal z Moravskoslezského kraje. Nevím čím to je. Možná jsou lidi na severu Moravy přímější, ale je vidět, že se nebojí zeptat ani říct jasně svůj názor. Třeba Jan R: “Útvar protikorupční policie je pryč.... Jak to bude dál, bude někdo vyšetřovat padni komu padni?” a pan Viktor K: “Co kdyby se náhodou začal prošetřovat prodej OKD Bakalovi, to by asi padlo hlav vrcholných politiků, kteří v tom jeli a dnes sedí na vrcholných postech. I tehdejší ministr financí, co pane premiére.” Stejně tak Taťána K: “Tady to má hodně nepříjemný odér, který určitě má zakrýt nějakou mega lumpárnu, co asi skrývají pánové z ČSSD Sobotka a Chovanec a čeho se bojí?” Víceméně všichni občané se shodli na tom, že důvod rozpuštění ÚOOZ je “politická akce s cílem zamezit vyšetřování korupčních kauz politiků a politických stran”, jak napsal Jiří S. a Miroslav D. ho ještě doplnil: “Amatérismus, neprofesionalita, nekompetentnost, managerské selhání v přímém přenosu anebo účelové jednání. Nikdo jim už nevěří a měli by sami odstoupit.”

Mohl bych sem zkopírovat desítky stran Vašich názorů, ale myslím, že to je jasné. Jenom naše hnutí má opravdový zájem na tom, aby policisté mohli v klidu pracovat a zloději šli sedět.

A právě v Moravskoslezském kraji je rozhodně co čistit. Nabízíme vám změnu vedení, skutečnou osobnost, která bude jako hejtman makat, ne si ulívat do kapsy: pan profesor Ivo Vondrák, rektor Vysoké školy báňské v Ostravě. Jemu stoprocentně věřím. Přijďte ho podpořit už teď na podzim v krajských volbách. Taky budu rád, když mi napíšete na www.chcemelepsicesko.cz. Čtu všechny vzkazy. Znát váš názor je pro mě hrozně důležité, AB.

​Lidi v Ostravě pracovat chtějí

​Lidi v Ostravě pracovat chtějí

Do Ostravy jezdím hrozně rád a taky rád odpovím, když mi někdo z Ostravy napíše. Třeba Radek Bjaloň mi hodil na FB: “Je tu potenciál, investujte do Ostravy pane Babiš, lidi tu mají chuť pracovat.”

Celý článek

Poděkování všem, co se s námi zapojili do projektu Chceme lepší Česko

Poděkování všem, co se s námi zapojili do projektu Chceme lepší Česko

Jenom a pouze díky vám jsme se z Chceme lepší Česko dozvěděli velice podstatné a zásadní věci. Všechny jsme poslali přímo Andreji Babišovi a taky našim krajským lídrům, kteří teď ještě lépe vědí, co byste u vás chtěli změnit i s čím jste naopak spokojeni.


Celý článek

Peníze na sport se ve Zlínském kraji neprošustrují

Peníze na sport se ve Zlínském kraji neprošustrují

Nabral jsem 15 kilo ve sněmovně, kde sedím hned u bufetu. Předtím jsem sportoval a neměl skoro žádný tuk. Takže moc dobře chápu, jak je potřebný pohyb. Sport zlepšuje celou společnost, protože z každého z nás dělá lepšího člověka. Děti se učí, co znamená disciplína, spolupráce, sebepřekonávání. A navíc v dnešní době plné počítačů, telefonů a tučného jídla se sport stal i otázkou zdraví, ne-li přež…

Celý článek

Blbé poznámky na ženy mě pěkně štvou

Blbé poznámky na ženy mě pěkně štvou

Potkal jsem za svůj život spoustu žen, které se dokázaly postarat o sebe i ostatní mnohem líp než chlapi. Pokud jsem od někoho odkoukal manažerské schopnosti, bylo to od mé maminky, ne od mého táty. Takže mě pěkně žerou experti” v parlamentu, kteří mají blbé poznámky na naše političky nebo se puberťácky ušklebují, zatímco ony s nimi chtějí seriózně makat na budoucnosti této země.

Celý článek

Nejupřímnější jsou staří lidé

Nejupřímnější jsou staří lidé

Přemýšlel jsem, jak se pozná, že vás má někdo opravdu rád. Myslím, že se to zjistí, až když jste staří, nemohoucí a jak se hnusně říká “nic z vás nekápne.” Pokud vás i tehdy lidé navštěvují a zajímají se o vás, víte bezpečně, že jejich láska je upřímná. Mě hrozně potěšilo, že na něco takového jsem narazil hodně v Olomouckém kraji.

Celý článek

Kategorie